Wykonaj sam - to proste...

System do tabliczek, klepsydr i obrazków

Firma Pogrzebowa jest zaopatrzona przez nas w kompletny pakiet do produkcji podstawowych elementów graficznych.

Jest on przygotowany tak aby najlepiej służyć w obsłudze klientów. Umożliwia wykonanie wielu rodzajów tabliczek funeralnych.

Tablice na krzyż, do trumny, na katafalk i na urnę są dostępne w szablonach graficznych. Do wykonania wystarczy zwykła znajomość komputera.

Klepsydry i klepsydry pamiątkowe są również dostępne w pakiecie. Ich wykonanie jest intuicyjne. W przypadku trudności, służymy pomocą.    

System do tabliczek E.GRAMI jest najtrwalszą i najbardziej uniwersalną propozycją na polskim rynku. Nie wymaga inwestycji.

Wystarczy dowolny komputer i prosta drukarka laserowa ze zwykłym tonerem. Wszystkie pozostałe elementy, dostarczamy bez dopłat. 

System oparty jest o przyrządy chronione patentem UP RP.  E.GRAMI jest jedynym podmiotem udzielającym licencji do korzystania z nich.  

Chętnie dzielimy się wiedzą na temat grafiki funeralnej. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Zawsze przekażemy skuteczne wsparcie.

Zapraszamy do współpracy.

Pytania i odpowiedzi

Co potrzebuję aby rozpocząć produkcje tablic ?

– Do rozpoczęcia produkcji tablic potrzebny jest jedynie komputer i prosta drukarka laserowa ze zwykłym tonerem. Pozostały sprzęt dostarczymy bez opłat.

Jaki powinien być pierwszy zakup przy rozpoczęciu współpracy ?

– Pierwszy zakup stanowi zestaw w ilości 100 szt. tabliczek. Jego specyfikacja zależna jest od oczekiwań kupującego.

Jaki jest koszt inwestycyjny ?

– Nie jest wymagany żaden zakup inwestycyjny. Wszystkie prace wykonane mogą być w oparciu o popularny sprzęt biurowy – komputer i drukarkę laserową.

Ile kosztuje surówka na tabliczkę na krzyż ?

– Ceny surówek tabliczek pogrzebowych rozpoczynają się od kwoty 6 zł netto za szt. Ich wysokość jest zależna od rodzaju tabliczki oraz jednostkowej wartości zakupu. Klient ma możliwość najlepszego dopasowania swojej ceny.

Jaka jest odporność tabliczek na warunki atmosferyczne ?

Dajemy pełną gwarancję trwałości tabliczek dotyczącej warunków atmosferycznych na 5 lat. W tym czasie tabliczki będą odporne na działanie promieni słońca (nie będą blakły), mrozu, deszczu i suszy. W tym czasie można je zmywać używając popularnych płynów do mycia. Z naszych prób wynika, że po 10 latach tabliczki pozostają wciąż w znakomitym stanie. 

Czy koniecznym jest posiadanie programu graficznego ?

– Jeśli nie posiadasz programu graficznego, zapewniamy możliwość wykonywania tabliczek za pomocą aplikacji graficznej E.GRAMI. Można skorzystać z niej po zalogowaniu na stronie www.egrami.pl w zakładce System do tabliczek/OTWÓRZ KREATOR.