System do tabliczek

SYSTEM DO TABLICZEK

Jeśli potrzebujesz sprawdzonej metody do wykonywania tabliczek pogrzebowych, niezawodnej i najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb, skorzystaj z SYSTEMU-E.GRAMI, DO TABLICZEK, KLEPSYDR I OBRAZKÓW. Jest on stworzony dla takiej firmy jak Twoja.

Powstał dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w ich produkcji. Jest najtrwalszą i najbardziej uniwersalną propozycją na polskim rynku. Do jego uruchomienia nie potrzebujesz żadnych inwestycji. Wystarczy dowolny komputer i prosta drukarka laserowa ze zwykłym tonerem. Pozostałe elementy dostarczymy bez opłat.

Sposób ich wykonania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz poniżej. Z przyjemnością przedstawimy zastosowanie tego systemu w Twojej firmie. Pokażemy jak prosto i skutecznie można wykonać najbardziej profesjonalne tabliczki pogrzebowe.

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Po prostu skontaktuj się z nami. Spotkamy się przy ekranie Twojego komputera i postaramy się wspólnie rozwiązać problem.

TeamViewer

 

Kreator

Zapraszamy do korzystania z kreatora produktu.

SYTEM DO TABLICZEK

Jakie produkty otrzymasz od nas i jak działa SYSTEM DO TABLICZEK E.GRAMI.

Pytania i odpowiedzi

Co potrzebuję aby rozpocząć produkcje tablic ?

– Do rozpoczęcia produkcji tablic potrzeba jedynie komputera i prostej drukarki laserowej ze zwykłym tonerem. Pozostały sprzęt dostarczymy bezpłatnie.

Jaki powinien być pierwszy zakup przy rozpoczęciu współpracy ?

– Pierwszy zakup stanowi zestaw w ilości 100 szt. tabliczek. Jego specyfikacja zależna jest od oczekiwań kupującego.

Jaki jest koszt inwestycyjny ?

– Nie jest konieczny żaden zakup inwestycyjny. Wszystkie prace wykonane mogą być w oparciu o popularny sprzęt biurowy – komputer i drukarkę laserową.

Ile kosztuje surówka na tabliczkę na krzyż ?

– Ceny surówek tabliczek na krzyż rozpoczynają się od kwoty 5,5 zł netto za szt. Ich wysokość jest zależna od rodzaju tabliczki oraz jednostkowej wartości zakupu. Klient ma możliwość najlepszego dopasowania swojej ceny.

Czy koniecznym jest posiadanie programu corel ?

– Jeśli nie posiadasz programu graficznego, zapewniamy możliwość wykonywania tabliczek za pomocą aplikacji graficznej E.GRAMI. Można skorzystać z niej na stronie www.egrami.pl w zakładce KREATOR lub sorzystać z wersji off-line na nośniku, który udostępniamy bezpłatnie.

Powrót